Hizmetlerimiz

Mobilya

Mobilyanın kalbi İnegöl’deki şubemizden 30’u geçkin ülkeye mobilya ihracatı yapmaktan gurur duyuyoruz. Bu sayı sizler ile her gün biraz daha artacak diye ümit ediyoruz. İhtiyacınıza göre modern klasik avangart artdeco country vb. birçok farklı stilde mobilya ve aksesuarı hizmetinize sunmaktan gurur duyuyoruz. Oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odalarından mutfak aksesuarlarına birçok ürün grubu ile çeşitliliğimiz günden güne artıyor.  
Üstelik yurtdışına özel konteyner organizasyon hizmetlerinden depo hizmetine kadar birçok alanda sizlerin işlerini kolaylaştırıyoruz. Mobilya ihracatındaki deneyimimizle bu alanda karşılaşabileceğiniz bütün sorunlara çözüm oluşturuyoruz. 

Yurtiçi ve Yurtdışı projelerinizde A’dan Z’ye mobilyaya dair her konuda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Mağaza, otel, restoran & kafe, güzellik merkezi, klinik  ya da site ya da toplu konut projelerinizde ihtiyacınız olan mimari destek, mobilya ve dekorasyonla alakalı dokunuşları biz sizin için yapıyoruz. Sürecin en başı olan planlama kısmından teslim tarihine kadar büyük bir titizlikle işlerinizin takipçisi oluyor ve size en iyi kaliteyi en uygun zaman diliminde yetiştirmenin tatlı telaşına kapılıyoruz. 

İletişim

Bizimle İletişim Kurun